logo

07:30 | 11:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:30

Kaplica w Strupinie Dużym

12:30

Kaplica cmentarna

logo

07:30 | 11:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:30

Kaplica w Strupinie Dużym

12:30

Kaplica cmentarna

ADRES

ul. ks. Zygfryda Berezeckiego 1
22-100 Chełm

GODZINY OTWARCIA KANCELARII

Pon - Sob: 08:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45

TELEFON

(82) 564-07-30
(czynny w godzinach pracy kancelarii)

EMAIL

milosierdziechelm@gmail.com

Niedzielna Posługa Słowa Bożego V, VI, VII 2019

 NIEDZIELNA POSŁUGA SŁOWA BOŻEGO

Maj, Czerwiec, Lipiec  2019

IV Niedziela Wielkanocna

12.05.2019r.

7.30 1. Jerzy Masłowski
2. Wiesława Masłowska
11.00 1. Teresa Giedz
2. Krzysztof Giedz
18.00 1. Kazimierz Wasyńczuk
2. Radosław Bielak
 

 

V Niedziela Wielkanocna

19.05.2019r.

7.30 1. Anna Dąbrowska
2. Kazimierz Wasyńczuk
11.00 I Komunia święta
18.00 1. Lidia Lewczuk
2. Jan Wójcicki
 

 

VI Niedziela Wielkanocna

26.05.2019r.

 

7.30 1. Józef Chrześcijanek
2. Teresa Guzik
11.00 1. Jolanta Urzędowska
2. Kazimierz Wasyńczuk
18.00 1. Krzysztof Giedz
2. Teresa Giedz
 

Uroczystość

Wniebowstąpienie Pańskie

02.06.2019r.

7:30 1. Anna Dąbrowska
2. Teresa Guzik
11:00 1. Jerzy Masłowski
2. Wiesława Masłowska
18.00 1. Radosław Bielak
2. Józef Chrześcijanek
 

Uroczystość

Zesłanie Ducha Świętego

09.06.2019r.

7:30 1. Teresa Giedz
2. Krzysztof Giedz
11:00 1. Józef Chrześcijanek
2. Kazimierz Wasyńczuk
18.00 1. Lidia Lewczuk
2. Jan Wójcicki
 

Niedziela Trójcy Przenajświętszej

16.06.2019r.

7:30 1.  Radosław Bielak
2. Józef Chrześcijanek
11:00 1. Anna Nafalska
2. Jolanta Urzędowska
18.00 1. Jerzy Masłowski
2. Wiesława Masłowska
 

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

20.06.2019r.

7.30 1. Anna Dąbrowska
2. Lidia Lewczuk
18.00 1. Jan Wójcicki
2. Józef Chrześcijanek
 

XII Niedziela zwykła

23.06.2019r.

7:30 1. Anna Dąbrowska
2. Lidia Lewczuk
11:00 1. Jolanta Urzędowska
2. Anna Nafalska
18:00 1. Teresa Guzik
2. Radosław Bielak
 

XIII Niedziela zwykła

30.06.2019r.

7:30 1. Teresa Guzik
2. Jan Wójcicki
11:00 1. Jerzy Masłowski
2. Wiesława Masłowska
18:00 1. Teresa Giedz
2. Krzysztof Giedz
 

XIV Niedziela zwykła

07.07.2019r.

7:30 1. Anna Dąbrowska
2. Teresa Guzik
11:00 1. Kazimierz Wasyńczuk
2. Jolanta Urzędowska
18:00 1. Lidia Lewczuk
2. Radosław Bielak

 

 

W sytuacji, gdy ktoś nie może być obecny w wyznaczonym terminie, serdecznie prosimy o znalezienie zastępcy.

 

Następny