logo

07:00 | 10:30

12:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:00

Kaplica w Strupinie Dużym

logo

07:00 | 10:30

12:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:00

Kaplica w Strupinie Dużym

ADRES

ul. ks. Zygfryda Berezeckiego 1
22-100 Chełm

GODZINY OTWARCIA KANCELARII

Pon - Sob: 08:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45

TELEFON

(82) 564-07-30
(czynny w godzinach pracy kancelarii)

EMAIL

milosierdziechelm@gmail.com

V Ndz zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 Luty 2020 r.

 

  1. Składamy serdeczne Bóg zapłać Parafianom z ulic Traugutta i Bema za troskę o porządek w naszej świątyni i złożoną ofiarę 80 zł. Na najbliższą sobotę zapraszamy Parafian z ulic: Baczyńskiego i Sucharskiego. Za sprzątających, ofiarodawców i ich rodziny będziemy się modlić podczas Mszy świętej w najbliższy piątek o godz. 18:00.
  2. We wtorek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i XXVIII Światowy Dzień Chorego, który w tym roku będziemy przeżywać pod hasłem: «Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię». W tym dniu organizujemy specjalną Mszę świętą z sakramentem namaszczenia chorych, który jest prośbą do Boga o uzdrowienie duszy i ciała. Prosimy, aby zrobić wszystko i przywieść chorych do kościoła na Eucharystię o godz. 11:00. Dla tych osób spotkanie z Bogiem jest bardzo ważne.
  3. W środę zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego po wieczornej Eucharystii w sali pod kościołem.
  4. W czwartek spotkanie w ramach duszpasterstwa nauczycieli i osób, którym leży na sercu katolickie wychowanie dzieci i młodzieży. Rozpoczynamy adoracją Pana Jezusa o godz. 17:30, następnie Eucharystia i spotkanie formacyjne w sali pod kościołem. Serdecznie zapraszamy.
  5. Polecamy zakup i lekturę prasy katolickiej. Są nowe numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”, w których bardzo wiele cennych artykułów na temat przeżywania cierpienia. W Niedzieli super dodatek w postaci książeczki z modlitwami o miłości.
  6. Za tydzień ofiary składane do puszki będą przeznaczone na „Fundusz Wschodni”.
  7. W związku z beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia w dniu 7 czerwca br. o godz. 12:00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie, organizowana jest ogólnopolska pielgrzymka na to wydarzenie. Organizatorzy chcą się dobrze przygotować, dlatego już dzisiaj prosimy o zastanowienie się kto by chciał na tę beatyfikację pojechać. Z naszej parafii będzie organizowany wyjazd w tym dniu autokarem o godz. 6:00 i powrót w godzinach wieczornych. Prosimy o zgłaszanie się chętnych w najbliższych dwóch tygodniach ponieważ musimy podać przewidywaną liczbę uczestników organizatorom.
  8. Życzymy wszystkich Parafianom i Gościom wszelkich łask od Miłosiernego Boga.

 

Poprzedni

Następny