logo

07:30 | 11:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:30

Kaplica w Strupinie Dużym

12:30

Kaplica cmentarna

logo

07:30 | 11:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:30

Kaplica w Strupinie Dużym

12:30

Kaplica cmentarna

ADRES

ul. ks. Zygfryda Berezeckiego 1
22-100 Chełm

GODZINY OTWARCIA KANCELARII

Pon - Sob: 08:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45

TELEFON

(82) 564-07-30
(czynny w godzinach pracy kancelarii)

EMAIL

milosierdziechelm@gmail.com

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2018/19

27 – 31 grudnia 2018r.

CZWARTEK –  27 grudnia – od. godz. 11.00

  • Strupin Łanowy (od strony Pokrówki)

PIĄTEK – 28 grudnia – od. godz. 9.00

  • Strupin Duży (od strony Strupina Łanowego do Kaplicy)

SOBOTA – 29 grudnia – od godz. 9.00

  • Strupin Duży (od strony Strachosławia do Kaplicy)

NIEDZIELA – 30 grudnia – od godz. 15.00

  • I. Skorupki blok nr 5 (jeden ksiądz od początku, a drugi od końca, aż do zejścia)

PONIEDZIAŁEK – 31 grudnia – od godz. 9.00

  • Strupin Mały przy drodze do  Hrubieszowa (jeden ksiądz zaczyna strony lasu, drugi ksiądz zaczyna od strony Kamienia)

 2 I – 5 I 2019

ŚRODA – 2 stycznia – od godz. 16.00

  • Hrubieszowska (dwóch księży od strony ul. Mościckiego po dwóch stronach)

CZWARTEK – 3 stycznia – od godz. 16.00

  • Litewska, Wiejska, Graniczna, Parkowa, Żeromskiego, Wyszyńskiego, Cisowa (jeden ksiądz zaczyna od ul. Litewskiej, drugi ksiądz zaczyna od ul. Wiejskiej – do zejścia)

PIĄTEK – 4 stycznia – od godz. 16.00

  • Tuzinek (jeden ksiądz od początku)
  • Wojsławicka blok nr 15 (jeden ksiądz)
  • Wojsławicka blok nr 21(jeden ksiądz)
  • Wojsławicka blok nr 19 od godz. 18.00 (jeden ksiądz)

SOBOTA – 5 stycznia – od godz. 9.00

  • Bazylany jeden ksiądz od strony Bazymetu
  • Bazylany (od strony skrzyżowania przy cmentarzu) Potockich i Czartoryskich (drugi ksiądz)
  • Bazylany przy lesie i Pokrówka ul. Łanowa (trzeci ksiądz)

od godz. 16:00

  • bloki przy ul. Wojsławickiej 17, 23 i 25

 7 – 12 stycznia 2019r.

PONIEDZIAŁEK – 7 stycznia – od godz. 16.00

  • Mościckiego i Sowińskiego (jeden ksiądz od ul. Hrubieszowskiej, drugi od cmentarza)

WTOREK – 8 stycznia – od godz. 16.00

  • E. Plater (obydwie strony zaczynając od ul. Hrubieszowskiej)

ŚRODA – 9 stycznia – od godz. 16.00

  • Bema, Brzechwy, Traugutta, Wybickiego i Dąbrowskiego (jeden ksiądz zaczyna od ul. Bema od strony ul. Reytana, drugi ksiądz zaczyna od ul. Brzechwy)

CZWARTEK – 10 stycznia – od godz. 16.00

  • Reytana (jeden ksiądz zaczyna prawą stroną od ulicy Grottgera i wraca lewą stroną)
  • Skorupki (domki) i ul. Jaworskiego (drugi ksiądz)

PIĄTEK – 11 stycznia – od godz. 16.00

  • Langiewiczaod ul. E. Plater a następnie ul. Sucharskiego
  • Paderewskiegood Lotniczej prawa strona do ulicy Hrubieszowskiej i powrót drugą stroną

SOBOTA – 12 stycznia – od godz. 9.00

  • Strupin Mały (jeden ksiądz od Borku, drugi od Strachosławia)

od godz. 16.00

  • Sikorskiego i Lotnicza (obydwie strony od ul. ks. Skorupki)

NIEDZIELA – 13 stycznia – od godz. 15.00

  • blok przy ul. Hrubieszowskiej 110 i 112 (jeden ksiądz)
  • Ks. I. Skorupki 3 (drugi ksiądz)

 14 – 15 stycznia 2019r.

PONIEDZIAŁEK – 14 stycznia – od godz. 15.30

  • Grottgera, Podborcze, Braci Gierymskich i Ks. Berezeckiego – jeden ksiądz

WTOREK – 15 stycznia – od godz. 15.30

  • Baczyńskiego (od ul. Paderewskiego) – jeden ksiądz

 

 OCZYWIŚCIE Z PRZYCZYN LOSOWYCH ZASTRZEGAMY MOŻLIWOŚĆ ZMIAN USTALONEGO TERMINARZA!!!

RODZINY, KTÓRE NIE MOGĄ PRZYJĄĆ KAPŁANA W ZAPLANOWANYM CZASIE PROSIMY O KONTAKT W CELU USTALENIA TERMINU WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ.