logo

07:30 | 11:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:30

Kaplica w Strupinie Dużym

11:00 ndz. | 18:00 pn.-sob.

Transmisja na Youtube

logo

07:30 | 11:00 | 18:00

Kościół parafialny

09:30

Kaplica w Strupinie Dużym

12:30

Kaplica cmentarna

ADRES

ul. ks. Zygfryda Berezeckiego 1
22-100 Chełm

GODZINY OTWARCIA KANCELARII

Pon - Sob: 08:00 - 8:30 oraz 17:00 - 17:45

TELEFON

(82) 564-07-30
(czynny w godzinach pracy kancelarii)

EMAIL

milosierdziechelm@gmail.com

Niedzielna Posługa Słowa Bożego lipiec, sierpień 20r.

XV Niedziela zwykła 12 lipca 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Teresa Giedz

2/ Krzysztof Giedz

Godz. 11:00

1/ Radosław Biela

2/ Kazimierz Wasyńczuk

Godz. 18:00

1/ Wiesława Masłowska

2/ Jerzy Masłowski

XVI Niedziela zwykła 19 lipca 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Anna Dąbrowska

2/ Teresa Guzik

Godz. 11:00

1/ KSM

2/ KSM

Godz. 18:00

1/ Lidia Lewczuk

2/ Jan Wójcicki

XVII Niedziela zwykła 26 lipca 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Józef Chrześcijanek

2/ Anna Dąbrowska

Godz. 11:00

1/ Jerzy Masłowski

2/ Wiesława Masłowska

Godz. 18:00

1/ Krzysztof Giedz

2/ Teresa Giedz

XVIII Niedziela zwykła 2 sierpnia 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Teresa Guzik

2/ Anna Dąbrowska

Godz. 11:00

1/ I Komunia święta

2/ I Komunia święta

Godz. 18:00

1/ Radosław Bielak

2/ Jan Wójcicki

XIX Niedziela zwykła 9 sierpnia 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Teresa Giedz

2/ Krzysztof Giedz

Godz. 11:00

1/ Wiesława Masłowska

2/ Jerzy Masłowski

Godz. 18:00

1/ Lidia Lewczuk

2/ Anna Dąbrowska

Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. 15 sierpnia 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Teresa Guzik

2/ Radosław Bielak

Godz. 11:00

1/ Kazimierz Wasyńczuk

2/ Józef Chrześcijanek

Godz. 18:00

1/ Jerzy Masłowski

2/ Wiesława Masłowska

XX Niedziela zwykła 16 sierpnia 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Anna Dąbrowska

2/ Lidia Lewczuk

Godz. 11:00

1/ KSM

2/ KSM

Godz. 18:00

1/ Jan Wójcicki

2/ Józef Chrześcijanek

XXI Niedziela zwykła 23 sierpnia 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Teresa Guzik

2/ Józef Chrześcijanek

Godz. 11:00

1/ Tertesa Giedz

2/ Krzysztof Giedz

Godz. 18:00

1/ Lidia Lewczuk

2/ Radosław Bielak

XXII Niedziela zwykła 30 sierpnia 2020 roku

Godz. 7:30

1/ Kazimierz Wasyńczuk

2/ Jan Wójcicki

Godz. 11:00

1/ Wiesława Masłowska

2/ Jerzy Masłowski

Godz. 18:00

1/ Teresa Giedz

2/ Krzysztof Giedz