1. Dzisiejsza niedziela jest XXVIII Niedzielą zwykłą roku liturgicznego – obchodzona w Polsce jako Dzień Papieski. Od 25 lat zbierane są do puszek ofiary na Fundusz Stypendialny dla zdolnej a niezamożnej młodzieży, która zawsze dawała wiele radości Janowi Pawłowi II.
2. Prasa katolicka do nabycia w przedsionku świątyni.
3. Dziękujemy mieszkańcom ulicy Bema i Traugutta za troskę o świątynię parafialną i złożoną ofiarę 110 złotych. Na sobotę zapraszamy mieszkańców ulicy Sucharskiego i Baczyńskiego.
4. Spotkania z dziećmi komunijnymi w niedziele października o godzinie 10,30.
5. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania w przyszłą niedzielę o godzinie 12,00.
6. Jutro – w poniedziałek – ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się o godzinie 17,00 – śpiewane wezwania, Różaniec Fatimski, Litania Loretańska, Procesja z Figurką MB Fatimskiej i na zakończenie Eucharystia,
7. Nabożeństwa Różańcowe w kościele parafialnym codziennie o 17,30 a w Strupinie w niedziele po Mszy o godzinie 9,00.
8. W piątek o 17,00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Godzina Miłosierdzia i o 18,00 Msza zbiorowa do Miłosierdzia Bożego.
9. We czwartek o 18,00 spotkanie Rodziny Radia Maryja.
10. W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne – w poniedziałek bł. Honorata, we środę św. Teresy od Jezusa, we czwartek św. Jadwigi Śląskiej, w piątek św. Ignacego i w sobotę św. Łukasza,
11. Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe.
12. Informacja Stowarzyszenia Hospicjum Domowego im. ks. Malinowskiego – Grupa wsparcia dla osób po chorobie nowotworowej spotyka się w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 16,00 w salce przy parafii Rozesłania Apostołów. Grupa wsparcia dla osób w żałobie po stracie najbliższych, spotyka się w każdy trzeci wtorek miesiąca również o godzinie 16,00 w salce przy parafii Rozesłania Apostołów.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE
Zapowiedź druga :
Katarzyna Kuchta i Patryk Pajor, oboje z parafii tutejszej.